תוכניות ביטוח

ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי

ביטוח בריאות פרטי מעניק למבוטח את היכולת להתמודד עם מצבי בריאות קשים כגון ניתוחים מורכבים , טיפולים מיוחדים, השתלות איברים, מחלות קשות המחייבות שימוש בתרופות יקרות אשר לא נמצאות בסל הבריאות ובשב”ן וכדומה. ביטוח בריאות פרטי מאפשר גם בחירה של רופאים מנתחים ומרדימים ומכסה את כל ההוצאות הנלוות לתקופות הטיפול, ההחלמה ועוד. כל זאת במהירות, ללא תורים או המתנה ועל ידי הרופאים הטובים ביותר, אותם יכול המבוטח לבחור במסגרת הרפואה הפרטית.

קבל הצעה ללא התחייבות

ביטוח חיים

ביטוח חיים


ביטוח חיים הוא פוליסה הנרכשת מחברת ביטוח המכסה מקרים של מוות בטרם עת, נכות או אובדן כושר עבודה.

בשלושת המקרים – מוות בטרם עת, נכות או אובדן כושר עבודה – חווה המשפחה מכה קשה, הן מבחינה נפשית והן מבחינה כלכלית.

קבל הצעה ללא התחייבות

ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי

עם התפתחות הרפואה המודרנית והעלייה בתוחלת החיים אנשים רבים מוצאים את עצמם במצב סיעודי הדורש טיפול צמוד ועזרה בפעולות יום יומיות.

חולה סיעודי מוגדר כאדם שאינו מסוגל לבצע לבדו 3 מתוך 6 פעולות יומיומיות מוגדרות: לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, לאכול ולשתות, ללכת, להתרחץ וכמו-כן שליטה על הסוגרים.

חשוב לזכור – מצב סיעודי אינו נגרם רק מזקנה. גם אדם צעיר שעבר תאונה עלול להיקלע למצב סיעודי ולהזדקק לעזרה קבועה ותמיכה סיעודית ממושכת.

קבל הצעה ללא התחייבות

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה

ביטוח אובדן כושר עבודה מתקבל כקצבת נכות במקרה הביטוחי.

סכום הפיצוי החודשי יכול להגיע עד 75% מהשכר ברוטו.

כיסוי האובדן כושר עבודה בקרנות הפנסיה הנו כללי, וניתן לרכוש ביטוח אובדן כושר עבודה עיסוקי.

ביטוח זה בא להגן עלינו בקרות אובדן כושר עבודה מפני הפסד רווחים הנובעים ממחלה, נכות או מתאונה.

קבל הצעה ללא התחייבות

ביטוח תאונות אישיות

ביטוח תאונות אישיות

למרות התחושה של כל אחד מאיתנו, ש”לנו זה לא יקרה”… חס וחלילה, זה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו.הנפגע נאלץ להתמודד הן עם ההחלמה והן עם הצורך בשמירה על רמת חיים נאותה עבורו ועבור משפחתו.

ביטוח תאונות אישיות יעזור לנו להתמודד עם הקשיים. הביטוח מעניק פיצוי כספי חד פעמי במקרה של מוות או נכות ופיצוי תקופתי במקרה של אובדן כושר עבודה. פיצוי זה אינו מכוסה בפוליסות ביטוח רגילות במקרה בו הפגיעה לא התרחשה בעבודה או בדרך לעבודה, והוא נותן מענה מיידי לצרכים המיוחדים המתעוררים כתוצאה מהתאונה.

קבל הצעה ללא התחייבות

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות הינו ביטוח אשר במסגרתו ניתן סכום ביטוח מוסכם מראש (פיצוי) במקרה של מחלות או אירועים רפואיים חמורים שאירעו למבוטח והמצוינים בפוליסת הביטוח.

ביטוח זה נותן מענה, בין היתר, לכיסוי הוצאות רפואיות הקשורות במחלות או לכיסוי הוצאות אחרות שנגרמו עקב מצבו הרפואי של המבוטח.

קבל הצעה ללא התחייבות